FESTIWAL CHLEBA

W związku z licznymi pytaniami o organizację tegorocznego Festiwalu Chleba informujemy, że jeżeli Pandemia nie stanie nam na przeszkodzie, to odbędzie się on 11 września w sobotę o godz. 15.00. Szczegóły pod koniec sierpnia. Zapraszamy.

Informacja dla indywidualnych turystów

Informujemy, że istnieje możliwość dołączenia się do grup wycieczkowych w dniach:06 lipca w godzinach 9.30 do 13.30; 08 lipca od godz. 9.00 do 13.00;14, 20 lipca w godz. 10.00 do 14.00 i 21 lipca od godz. 9.30 do 13.30.Kontakt: 501344393. Zapraszamy serdecznie.

Festiwal Chleba

Z przykrością zawiadamiamy,że w tym roku ze względu na pandemię Festiwal Chleba się nie odbędzie. Mamy nadzieję,że spotkamy się z Państwem przy piecu chlebowym za rok. Jak zawsze miło będzie nam Was gościć.

Wniesienie chleba
Wniesienie chleba

Info dla Turysty indywidualnego

26 sierpnia- środa o godz. 10.00 można dołączyć do grupy wycieczkowej. Czas pobytu do 4 godzin. Zachowujemy reżim sanitarny. Wszystkie szczegóły tel.501344393.

Widok na piec chlebowy.

Akcja NIKOŚ

Przed budynkiem Gminnej Biblioteki Publicznej w Świekatowie (dawniej pawilon handlowy) zainstalowano dziś serce – pojemnik na nakrętki, służący zbiórce dla Nikosia. Inicjatorem akcji jest Wioska Chlebowa. Anonimowy Darczyńca przekazał materiał a Pan Sebastian Siuda z Janiej Góry fachowo wykonał konstrukcję. Piękna inicjatywa i szczytny cel, dlatego serdecznie zachęcamy do zapełniania pojemnika nakrętkami. W przyszłości „Serce Mieszkańców Gminy Świekatowo” będzie też służyło innym zbiórkom. Dziś natomiast Nikoś zmaga się z ciężką chorobą, zatem każde wsparcie jest cenne.

Nasze Serducho dla NIKOSIA

Informacja dla turystów indywidualnych.

W dniach: 30 lipca, 04, 06 oraz 11 sierpnia istnieje możliwość udziału w ofercie naszej Wioski – cena oraz godzina w informacji tel. 501344393. Można też na te dni zamówić chlebek – minimum 2 dni przed podanymi terminami. Serdecznie zapraszamy.

Zapach chleba

Czujecie ten zapach? Zapraszamy więc w nasze progi:)

Chata Jagi

Na placu promocyjnym powstała Chata Jagi. Jaka będzie Jaga? Co będzie działo się w Chacie? Mamy nadzieję,że już wkrótce będziecie mogli się o tym dowiedzieć.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do powstania Chaty.

Wkrótce nowy sezon w Wiosce- zapraszamy

Już od kwietnia zapraszamy w nasze progi. Wszystkie szczegóły wizyt w zakładce Oferta

Pocztówka z regionu, Wioska Chlebowa

Kto się chce o nas czegoś więcej dowiedzieć, to zapraszamy do obejrzenia „Pocztówki z regionu” o Wiosce Chlebowej. Film został zrealizowany przez TVP3 Bydgoszcz pod okiem p. Redaktor Iwony Komisarek.

https://bydgoszcz.tvp.pl/44550072/pocztowki-z-regionu-wioska-chlebowa?fbclid=IwAR2ct8Mt_wjP0hSGar8-A7XMr-V2Jntg5WGQmbQtIb8XRF-rLegIa5N6v00